Το Ελληνογερμανικό Επιμελητήριο και το Ελληνο-Iταλικό Επιμελητήριο Θεσσαλονίκης συμμετέχουν στο έργο “Go International*” του προγράμματος Interreg Greece – Bulgaria.
Στόχος του έργου “GoInt” είναι να υποστηρίξει επιχειρήσεις του αγροδιατροφικού τομέα από τη Β. Ελλάδα να αναπτύξουν τη διεθνή παρουσία τους.
Στις δράσεις, που σχεδιάζονται στο πλαίσιο του έργου για τον Μάρτιο 2022, ανήκει και μία σειρά από ενημερωτικές εκδηλώσεις “Export Support Working Groups”.
Η εναρκτήρια εκδήλωση θα λάβει χώρα στην Αλεξανδρούπολη, σήμερα Τρίτη 15 Μαρτίου 2022 στις 18:00 στην αίθουσα εκδηλώσεων του Επιμελητηρίου του Έβρου, ενώ δίνεται η δυνατότητα και για παρακολούθηση μέσω live streaming. Πρόγραμμα
Κάθε ενδιαφερόμενος μπορεί να συμπληρώσει τη Δήλωση Συμμετοχής η οποία δεν περιλαμβάνει κανένα κόστος συμμετοχής.
Για περισσότερες πληροφορίες μπορείτε να απευθυνθείτε στο Ελληνογερμανικό Επιμελητήριο, στα στοιχεία που θα βρείτε στη δήλωση συμμετοχής.